*** Hotel Olga ubytování Praha 7

Hotel Praha 7 Olga Ubytování Hotel Olga Praha 7 :
Malý rodinný tříhvězdičkový hotel Olga se nachází v tichém prostředí hlavního města Prahy, cca 10 – 15 minut od centra města, v blízkosti Národní Galerie a výstaviště Holešovice.

Hotel Olga ubytování v Praze popis :
Celková kapacita hotelu je 68 lůžek. V nabídce jsou 2 jednolůžkové, 14 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 8 čtyřlůžkových pokojů. Možnost přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Na pokojích je televize a telefon s přímou volbou. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem.

Praha hotel ubytování Olga restaurace :
Pro hosty je k dispozici restaurace s vynikající kuchyní, salonek pro obchodní jednání a příležitostné hostiny. Restaurace je otevřena od 11:30 do 22:00. Snídaně se podávají formou švédských stolů každé ráno od 7:30 do 10:00 ve snídárně hotelu.

Hotel Olga ubytování v Praze služby :
Recepce hotelu je otevřena nepřetržitě a zajišťuje prohlídky města, prodej alkoholických i nealkoholických nápojů, cigaret a drogérie, možnost připojení k internetu WiFi. Pokud s sebou máte malé dítě, můžete si za poplatek 150,-Kč/den vypůjčit dětskou postýlku. Na hotelu je také k dispozici výtah. Lze se ubytovat s menšími domácími mazlíčky. Nastěhování na pokoj od 12:00, uvolnění pokoje do 10:00 hodin. K parkování lze využít hlídané placené parkoviště v blízkosti výstaviště (parkovací karty). Platba platebními kartami je možná.
 
Nejbližší zastávka metra je "Nádraží Holešovice" (trasa C) nebo zastávka tramvaje č. 5, 12, 14, 15 nebo 17.

Praha 7 Holešovice ubytování Hotel Olga Veletržní palác :
Ve své době byl Veletržní palác největší železobetonová stavba svého druhu na světě, navíc jedna z prvních oficiálních budov postavených v teprve rodícím se funkcionalistickém stylu. V roce 1974 palác shořel, později byl zrekonstruován a v roce 1995 zde byl znovu zahájen provoz. Mimo jiné za shlédnutí zde stojí Křižíkova fontána kolem níž je amfiteátr pro pět tisíc diváků. Okrouhlý pavilon panorámatu Bitvy u Lipan. Objekt Lapidária postaven roku 1891, v současné době s exponáty Národního muzea. Průmyslový palác je stavba tvořená převážně prosklenou železnou konstrukcí - umělecká a technická památka. Holešovické přístaviště a tržnice.
Hotel Praha 7 Olga - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 7 Olga - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 7 Olga -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 7 Olga - disponuje restauracíHotel Praha 7 Olga - disponuje vinárnouHotel Praha 7 Olga - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 7 Olga - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 7 Olga - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 7 Olga - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 7 Olga - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 7 Olga - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 7 Olga - na pokojích je telefonHotel Praha 7 Olga - Pokoje jsou vybaveny televizorem